| Dan_Georgiana_2000 a întrebat:

Vreau sa ii cumpar un cadou de martisor, celei mai bune prietene :3. M-am gandit sa iau un Colier, care este in 2 parti, pe o parte scrie "BEST" si pe a doua "FRIENDS"

Si vreau sa imi mai dati si voi idei. Dar fara lucruri materiale/plusuri/etc. Si daca stiti si un site de unde pot comanda si eu un colier din acesta.winking

Dau fundawinking big grin

1 răspuns:
| IubitoareaDePudeli2000 a răspuns:

Poti gasi acest colier la Carrefour, in galerii, la magazinul Claire's. Sunt o groaza de alte chestii acolo!