| LittleLuciane a întrebat:

Vreau sa imi comand un telefon dar e destul de departe de mine si ma gandeam daca poate fi trimis prin posta ..intrebarea este:exista vreo sansa sa iau teapa cu el adica sa nu mearga? si daca da ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic sa te nu complici pentru ca ai mari sanse sa iei teapa daca comanzi de pe site-uri straine sau chiar si de pe okazii.ro.
Mai bine intra pe emag.ro si alege-ti de acolo un telefon pentru ca au preturi farte mici si sunt si seriosi.De acolo mi l-am luat si eu.

| iubesc a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa vezi un lucru cand il cumperi. Nu as avea incredere in calitatea lui.