| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta pc, pana in 700 lei. As vrea sa fie cat de cat buna, sa mearga touchscreen-ul bine, si sa aiba ceva aplicatii. Ce imi recomandati? Funda, promit happy

Răspuns Câştigător
| dFsOunD a răspuns:

Hi! Eu mi-am luat o tableta PC Evolio cu 500 lei de la Metro. E super buna. Are sistem android 2.1 si are o gramada de aplicatii disponibile in Android Market. Are si wirelles si poti avea net pe ea. Pana acum nu am avut probleme cu touchscreen-ul. O recomand!

6 răspunsuri:
| Trefla a răspuns:

Cu banii aia nu ai ce sa faci incearca totusi un ipad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult de oferta, dar pana la urma imi voi cumpara in curand un laptop, avand in vedere ca eu nu calatoresc mult, tableta nu-mi va fi de mare folos.

| mihais_6887 a răspuns:

Salut.Mai vrei sa ti cumperi tableta? Am eu una de vanzare ieftina, Am cumparat o pentru ca aveam internet wireless la munca.Insa acum am ramas fara.Si sincer nu am ce face cu ea.Te intereseaza? sau ti-ai gasit?

| mihais_6887 a răspuns:

Mai vrei sa cumperi? Am eu o tableta.Si o dau ieftin.Am mai trimis un raspuns si nu vad sa se fi afisat.mai ai nevoie?

| mihais_6887 a răspuns:

Nu stiu de ce nu-mi apar mesajele.Am eu o tableta daca doresti.Mai ai nevoie? E cumparata in luna iunie si am si garantie 2 ani la ea.Se pune praful pe ea.Doresti sa cumperi?

| mihais_6887 a răspuns:

Mda,scuze.Sunt noulaughing