| Anonim3424324 a întrebat:

Vreau sa imi fac gaura in ureche acasa, singur. Imi poate spune cineva care si-a mai facut cum se face?

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Daca nu ai experienta in acest domeniu iti sugerez sa nu faci asta. Daca nu stii ce faci, o sa iti para rau. Se si poate infecta. Nu costa atat de mult sa iti faci o gaura in ureche. Cel putin avand in vedere ca daca iti faci la cineva care are experiemta, este mai safe. Asa ca daca tot iti doresti sa iti faci, mai bine dai cateva zeci de lei si iti faci undeva unde este sigur.

1 răspuns:
| LikeARollingStone a răspuns:

Nu iti recomand sa iti faci acasa, poate fi periculos si se poate infecta.
Daca totusi o sa faci nebunia asta fii atent sa ai toate sterilizate.