| YLLL a întrebat:

Vreau sa-mi mai fac o gaura in ureche...cu pistolul. doare?big grin dar nu acasa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea... Mai mult doare gandul din inaintea faptului in sine. Deoarece tie teama. Stai lin nu simti aproape nimic mai ales ca dureaza o fractiune de secunda. nici nu ai timp sa-ti dai seama ca tia gaurit urechea.Bafta.happy

29 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din cate am auzit nu doare happyAsa ca du-te si fa-ti o gaurawinking

| elena a răspuns:

Cu pistolul? Eu cred ca doare definitiv...mai ales daca este la altul acasa.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dupa parerea mea se va intampla atat de repede incat nu iti vei da seama.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu doare... atentie la igiena de dupa

| Farcas a răspuns:

Nu doare. E ca si o intzapatura de tzantzar, dar nu e mare lucru...atata ca ti se face rosie urechea dar in rest, nu e dureros. mi-am facut si eu 2 si n-am simtit nimic.pe cuvant

| kitty_8919 a răspuns:

Doare doar atunci cateva secunde dar apoi nu o sa mai ai probleme.

| faranume a răspuns:

NU doare deloc=]]

| YLLL explică:

Eeeh nu pistol de aalalaughing

| YLLL explică:

La bijutierhee hee

| cristina_6456 a răspuns:

Nu doare eu mi-am mai facut 2 la o ureche singura acasa cu acul si n-am patitnimic cu pistolu imediat iti face

| el3ctronizenT a răspuns:

Doare f putin dp cateva secunde dar. daca te atinge cineva acolo e jale tongue
si trebuie sa nu dormi absolut deloc p urekea aia... si sa ai mare grija toata noapteawinking

| Onutzu a răspuns:

Mai bine iti faci cu pusca laughing

| cery a răspuns:

Eu in ureche mi am dat singura
am incercat cu cercelul, dar nu mergea
dupa am luat un ac l am bagat in spirt l am incins si a intrat repede
pe mine una nu m a duruttongue

| pisycutza a răspuns:

Iti dai seama ca si o intepatura mica doare dar este suportabila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general cu pistolul iti faci gaura in tampla.in ureche iese prea mare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ramai fara ureche?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare cand o face dar daca iti fac sus de tot ...mai bine nu iti face oh go on eu am avut acolo si ma durea ft tare si dupa o saptamana am scos cercelu tongue .mai jos ...mult mai jos nu prea doare happy
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa asti care zic ca doare nici macar nu simti nimic dupa vreo 5 minute simti ca si cum tiar fi amortit urechea si te ustura dar nu tare dar ai grija la igiena
. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri mi-am facut 3 gauri in aceeasi ureche. Nu doare. Ce nu e placut e ca e calda urechea dupa si ca trebuie sa ai girja sa nu o atingi vreo 2 zile. In rest chiar nu e asa dureros. Good luck!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gaura de o saptamana si mi-am facut `o singura in baie de la scoala cu ac de seringa si nu am nimiCwinking
eu in locul tau mi-as da gaura cu aC... mie sincer mi-e frica sa imi faCa altcinevawinking.
si eu in fiecare seara spal cercelul si ureche cu apa si sapun...
eu itii ureZ mult noroC :*
veZi cf >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti baga cercelul atuncia simti ca si cum te-ai intepa cu un ac e de o fractiune de secunda nu ai dc sa te temi. good luck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare doar daca iti faci cu pistol dala varza glock 18.tongue Dupa parerea mea fat-ti cu deagle... E mai BN...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti varza fratelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si yol-am vazut pe unu avea un gaoz in ureche.cred ca a daca cu sniperu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa imi fac si mi-e frica si mie am 11 ani sper sa am succes imi fac maine

| Pusky3 a răspuns:

Nu doare absolut deloc nici cand ti`o faci nici dupa:d trebuie sa ai grija doar la igiena...eu cand mi le-am facut m`au pus sa mi cumpar o alifie si sa ma dau zilnicbig grin si nu mi s`a intamplat nimicbig grin

| alina♥ a răspuns:

Daca tio faci in mall p undeva te infectezi sigur.winking

| Creatsa_2858 a răspuns:

Buna:*nu doare.Eu mi-am facut ieri.A durut putin dupa ce mi-l-a facut (15 minute)

| deea382 a răspuns:

Si eu vreau sa imi fac gaura dar stit care e problema? ityi este frikaa f ff si te descurajezi eu i-am facut unei prietene de-a mea daqr nu a putut suporta pana la sfarsit e chiar dureros depinde... eu am vriut sa i fac cu akulu... asa pur si simplu