| fqwaf a întrebat:

Aveti blog? Despre ce?
Vreau si eu sa imi facu unul si am niste idei despre ce sa scriu in el.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Da,am si eu un blog, il poti gasi la statusul meu.Insa l-am facut ca asa am simtit, am pus suflet, insa mi s-a cam luat. Nu pot spune ca e foarte vizitat ce din moment din 2013 nu am mai scris, insa sunt ok happy iti pot spune doar atat.Scrie tot ce vrei, scrie cu sufletul happy si cam atat.Blogul meu il poti vedea dand clic pe numele meu si la profilu meu il vei vedea acolo

| CataC a răspuns:

Am avut pe diverse teme, am vandut mare parte dintre ele.

Ce tema vrei sa abordezi?

| fqwaf explică (pentru CataC):

Despre viata, pareri, idei, citate. Nu stiu daca m-am facut inteles.

| Brotacelul a răspuns:

Este bine ca mai intai sa te gandesti la ce subiecte iti place sa abordezi - conteaza extrem de mult sa-ti faca placere sa discuti despre subiectele respective.
Ca si platforma iti pot recomanda www.ucoz.ro deoarece este extrem de usor de folosit.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat