| MiezZz a întrebat:

Vreau sa imi fac un piercing, si nu stiu de unde as putea sa imi cumpar un ac pentru asta (mentionez ca sunt din Ploiesti)... FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| th4inspiration a răspuns:

Ac special pentru pierce poti gasi la cei care fac tatuaje si piercing, dar incearca si la farmacie... poate gasesti ceva bun happy

3 răspunsuri:
| Alexa37 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un bijutier. au acolo piercing-uri pentru toate gusturile si ti-l pun ei acolo automat cu un pistolas... e mult mai steril si mai sigur.

| MiezZz explică (pentru Alexa37):

Pierceuri am gasit happy. Si nu sunt deloc de acord cu pistolasul acela happy.

| Alexa37 a răspuns (pentru MiezZz):

Aaa okey happy... pot sa stiu de ce big grin? mie mi se pare chiar safe...