| DexTer a întrebat:

Vreau sa imi iau o camasa alba...sa o port cu blugi dar nu stiu ce sa imi iau peste camasha (nu am sacou)
Alte idei?

9 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

O vestalove struck

| chupachups1234 a răspuns:

Da, cu exceptia palariei: e oribila.

| loricel a răspuns:

Camasa o poti combina cu o vesta colorata
http://www.cws.ro/hts/getImageResized/362483/_BB=180x260/B-PIT-BF-003.jpg
sau cu un plovor purtat pe umeri

| wdsasd a răspuns:

Pe caldura asta iti mai trebuie ceva?

| GreenEyes a răspuns:

Vad ca toata lumea iti recomanda veste, si eu voiam sa fac la fel. Cand am vazut intrebarea mi-a venit in minte asta: http://nimg.sulekha.com/......10-32.jpg! Nu stiu carei fete nu i-ar place combinatia asta:-? ( Bine, poate doar eu sunt innebunita dupa ea).
Aa... depinde si ce blugi ai:|

| GreenEyes a răspuns:

Eu ma refeream la combinatia dintre camasa si vestahappy Palaria... nu ma incantastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vesta sau un puloverwinking.

| SweettLollipop a răspuns:

Cumpara-ti o vesta de barbati si o esarfa la gat :X:X:X