| bunjy a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop si nu stiu care sa il aleg ma puteti ajuta? comparatia este intre aceste modele Sony Vaio Fit E 15.5-inch Laptop (White) - (Core i3 1.9GHz Processor, 4GB RAM, 750GB HDD, Windows 8) Intel Grahpics HD 4000 Si un alt Laptop Samsung Series 3 300E5C 15.6-inch Notebook (Intel Core i3 3110M 2. 4GHz Processor, 4GB RAM, 500GB HDD, Intel HD Graphics 4000, Windows 8 Si inca unu Acer Aspire 15, 6 Display 6Gb Ram 750GB HDD Intel Core i3 Procesor(1. 8Ghz) Intel Hd Graphics Eu Vreau Unul Pentru jocuri si sa mearga bine pe net!

5 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Nu iti recomand Sony Vaio pentru jocuri e un laptop foarte prost... Acer e mai bun

| bunjy explică (pentru August99):

Acer are procesorul mai mic si decat vaio si dacat Samsung!

| August99 a răspuns (pentru bunjy):

Stiu dar are mai mult GB si are placa video de la nVIDIA, depinde ce jocuri vrei sa joci. eu am un ASUS K53U si e foarte bun si ieftin.

| bunjy explică (pentru August99):

Jocuri:Gta 4/5 Fifa 2014. Lord of the rings Conquest

| August99 a răspuns (pentru bunjy):

Hm. GTA 4 nu o sa mearga niciodata pe astfel de laptopuri. Lord of the rings si Fifa 14 merg pe ambele laptopuri Samsung si Acer. acum depinde care il alegi sunt cam la fel de bune doar procesorul la Samsung e mai bun.