| bunjy a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop si nu stiu care sa il aleg ma puteti ajuta? comparatia este intre aceste modele Sony Vaio Fit E 15.5-inch Laptop (White) - (Core i3 1.9GHz Processor, 4GB RAM, 750GB HDD, Windows 8) Intel Grahpics HD 4000 Si un alt Laptop Samsung Series 3 300E5C 15.6-inch Notebook (Intel Core i3 3110M 2. 4GHz Processor, 4GB RAM, 500GB HDD, Intel HD Graphics 4000, Windows 8 Si inca unu Acer Aspire 15, 6 Display 6Gb Ram 750GB HDD Intel Core i3 Procesor(1. 8Ghz) Intel Hd Graphics Eu Vreau Unul Pentru jocuri si sa mearga bine pe net!

Răspuns Câştigător
| NazZisStUu a răspuns:

Pentru ca e mai bun decat celelalte 2! si eu am 1 si am avut aproape aceeasi alegere. si l-am intrebat pe unchiul meu care e expert in pc laptop!

3 răspunsuri:
| NazZisStUu a răspuns:

Eu zic ca primul e mai bun si va merge orice joc pe el.
Funda?

| bunjy explică (pentru NazZisStUu):

De ce crezi ca e mai bun primul ce are in avantaj fata de celelalte dau funda!

| NazZisStUu a răspuns (pentru bunjy):

Pentru ca e mai bun decat celelalte 2! si eu am 1 si am avut aproape aceeasi alegere. si l-am intrebat pe unchiul meu care e expert in pc laptop!

| Tsopolopoluos_Giorgio_1978 a răspuns:

Cel de la notebook este cel mai bun de acolo, parerea mea.