| YoloTime a întrebat:

Vreau sa imi iau un PS4 cu 8GB si Hard Disk de 500gb, si sa imi iau 2 jocuri, Fifa 17(am auzit ca se lanseaza maine, parca) si GTA 5.Si am 2 intrebari:
1.Merita sa imi iau GTA 5?,adica cand apare GTA 6, ca vreau sa nu imi para rau...
2.Imi incape GTA 5 si Fifa 17 pe PS4 de 500gb hard disk si 8GB?

1 răspuns:
| MihaiDudu a răspuns:

1.GTA 6 apare peste mult timp si cred ca merita sa-ti iei GTA 5
2.Da,iti incape GTA 5 si Fifa 17 pe PS4 de 500Gb hard disk si 8Gb