| EuBorak a întrebat:

Vreau sa imi schimb stilul ma puteti ajuta? sa fiu diferita d toate fetele... funda mareeee

Răspuns Câştigător
| inimioarata a răspuns:

Poti incepe prin ati creea propriul stil, fa-ti o tunsoare cum nu mai are nimeni (nu stiu cauti pe net si gasecti destule exemple), te comporti altfel. Fiecare e in felul ei, stai linistita ca nu toate sunt la fel happy

4 răspunsuri:
| catalinas_6487 a răspuns:

Fii tu insati! atunci vei fii diferita de celelalte! Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana_9117 a răspuns:

Fiecare e diferit in felul luihappydar.incearca o freza diferita, imbracaminte diferita, limbaj diferit.

| Adelk a răspuns:

Fi tocilara si de gasaca in acelasi 50%-50% timp nu fa prosti fi la moda pe scurt fi cuminte sunt putine fete de genul asta.