| lolicaa a întrebat:

Vreau sa imi "sterg" id-ul de mess sa il opresc sa nu mai am nimic pe el ca o reformatare totala si apoi sa il am din nou se poate? va rog ajutati-ma, am multi in lista pe care nu ii cunosc si am si la ign destul de multi si vreau sa scap de toate contactelebatting eyelashes pls

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se poate! Ori le dai ignore la toti, ori faci alt ID. (e mai simplu alt ID daca vrei de la zero ) Pe acesta il stergi, adica iti stergi contul de yahoo.