| Alishia a întrebat:

Ajutor! am intrat pe mess de pe telefon si cand am intrat in lista de apeluri mi s-a amestecat lista de mess cu contactele, ce sa fac ca sa le sterg doar pe cele din mess si sa fac ceva sa nu se mai amestece cand intru iar pe mess?

3 răspunsuri:
| DiabolikDy a răspuns:

Cand intri pe, mes de pe telefon iti apare ceva care scrie de sincronizare ca sa nu mai patesti faza cu contactele debifezi acea sincronizare. si ca sa le stergi le iei pe rand care nu sunt numere de tel happydin pacate

| Alishia explică (pentru DiabolikDy):

Sincer nu sunt geniu in telefoane dar cand am intrat din nou nu mi-a aparut nimic...

| DiabolikDy a răspuns:

Intri la setarile telefonului si ai acolo acount and sync ceva de genul si sa vezi sa fie debifat sincronizarea intelegi? ce marca si ce model de telefon ai?