| Renessmmee a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc cateva suvite de par temporar in culoarea verde, insa nu as vrea sa se duca la prima spalare sa reziste macar 1-2 saptamani. Poate cineva sa imi spuna unde pot achizitiona sprayul in Bacau si cat costa? Fundahappy

Răspuns Câştigător
| BiancaCR a răspuns:

Decat sa iti faci cu verde cu care daca ar fi sa te vopsesti ori iei un spray care se ia la prima spalare ori vopsea permanenta dar poti sa iti faci cu albastru de metil sau violet de gentiana se iau la cateva spalari cred ca tine cam in jur de 2 sapt, iar cand albastrul incepe sa se decoloreze se face verdewinking nu sunt foarte scumpe sunt cam 3-4 lei si le poti lua de la farmacie... happy sper ca te-am putut ajuta. Funda? happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista vopsea pentru astfel de suvite de la Palette.