| ChrilDanut a întrebat:

Vreau sa incerc tratament cu ROACCUTANE, am incercat pn in prezent o multime de creme, zineryt, retin-a, mibazon, isotrexin. am fost si la dermatolog, fara nici un rezultat... Am inteles ca tratamentul cu roaccutane este unul dintre cele mai bune, dar sunt si reactii adverse. Ma gandesc daca o sa iau o doza mica nu o sa am probleme. Mentionez ca am 17 ani si sunt sanatos!

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu ti-l recomand, reactiile adverse sunt de temut! http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=2296