| anonima_1409 a întrebat:

Vreau sa intreb pe un baiat cada vrea sa fie cu mine dar imi este foarte rusine si frica sa nu cumva sa zica "NU" ca daca ar zice "NU" eu nu as mai putea da ochi cu el cryingcrying ma ajutati si pe mine va rog. ce sa fac,, sa il intreb sau sa nu il intreb?
eu am 14 ani.si el tot 14

3 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Fa rost de idu lui in primul rand.
vorbeste cu el.
intreaba-l despre el.baietii adora asta tongue
fa glume de unu si de altu din scoala. da nu glume jignitoare :p
o sa vz a nu va fi nevoie sa-i zici u happy
totul va veni de la sine tongue

| Anemona a răspuns:

Daca aveti prieteni comuni poti sa intrebi daca place vreo fata in primul rand.ideea e sa te imprietenesti cu el, sa aiba incredere in tine.sa tte faci placuta prin felul tau de a fi si apoi te va intrreba el:*

succes

| stelutzaurie a răspuns:

In primul rand nu u trebuie sa il intrebi ci el. Uite o idee buna ai id lui? Daca da intreaba-l pe id si daca zice nu asta e.Cand te duci la scoala si il vezi ii zice ca a fost verisoara ta. Daca zice da felicitari.Succes