| TuSiEu'Ba a întrebat:

Vreau sa invat sa bat bine devilZiceti'mi si mie cateva tehnici happy

5 răspunsuri:
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Uita`te pe net caci eu nu stiu numa miscari de picioare si cum sa tin pumnu`laughinglaughing)...Anunta`ma si pe mine dac` gasesti cevalaughing

| SiMpLa a răspuns:

laughing Doamne!rolling on the floor pune-i piedica laughing

| masly a răspuns:

Daca vrei te invat sa dai cu kapu...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei de par. si ii dai cu genunchiu in cap...si cade singura joslaughing))))))rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loveste tu primul si tine-ti garda
trebuie sa ai un joc de picioare ca sa poti sa te feresti
tine pumnul moale pana in momentul in care lovesti si atunci incoardate si loveste