| NarcisTheBestForever a întrebat:

Ziceti'mi si mie cateva subiecte de discutii cu o fata :d

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

- ce faci in vacanta de vara
-unde vei merge in vacanta de vara
-culoarea preferata
-animalele preferate
eu stiu thinking
-filmul ei preferat
si la toate aceastea spui interesant smug.
gandeste'te. daca vrei sa vb cu o fata ai tupeu! nu o sa te manancehee hee. vb exact cumv vb si cu celelalte persoane. nu`mai ca frumos.si amabil! happy
succes

3 răspunsuri:
| MoatZa a răspuns:

Poi.la unele fete le place ca.un baiat sa vorbeasca cu o fata despre chestii feminine.gen" na.nu stiu!happy
sau sa vorbeasca. despre chestii in comun., si depinde de caracteru ei acuma.si de stil., daca este sport.gen mai elegant sau mai cool

| mariusik2012 a răspuns:

Pai tu pe noi ne pui sa-ti dam subiecte de discutii.vezi si tu de ce e pasionata fata si te orientezi... daca sti ce sa zici, + sa mai bagi si cateva glume.n-o sa se plictiseasca

| Danutza_4434 a răspuns:

Este recomandat la inceput sa vorbesti despre ce o intereseaza pe ea. Daca ai subiecte interesante pentru ea, o sa ii captezi atentia si ai timp sa ii bati apropouri despre ce te intereseaza pe tine: o cafea, un suc, un film, o intalnire.etc!