| Glontx98 a întrebat:

Vreau sa invat sa floodez site-uri, sa pot sa am acces la ftp... etc si nu stiu...Stiti un site unde pot invata? Sau cineva care ma poate ajuta sa poit sa fac acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Zeekon a răspuns:

Daca asa vrei sa devii "hacker", nu cred ca parintii tai ar fi multimiti de platirea despagubirilor sau eventuaele certuri cu legea. Ai nevoie de anturaj de acest gen ca sa iti poti acoperii urmele si un alt hacker cu experienta sa te poata invata de ce sa te feresti. Eu zic sa o lasi balta. Sunt zeci de formule de cod Basic/C++ pe care trebuie sa le stii pe de rost. Gaseste-ti un hobby placut, fara suparare.

| Glontx98 explică (pentru Zeekon):

Pai cred ca m-am gandit la alt hobbylaughingCa am un pr hacker si ma ajuta dar nu inteleg nimic laughing

1 răspuns: