| Alëxąndŕą a întrebat:

Vreau sa joc sims online ca vreau sa joc pe alt calculator si nu suporta placa video pe laptop findca daca merg la tara nu pot sa imi iau calculatoru cu mine

2 răspunsuri:
| Alëxąndŕą explică:

Lasama naiiba si nu mai vorbi urath cu mine ca eu nu am vorbit urat cu tine si pot sa it pun ceva du-te dracu na sa vorbesc si eu urath cu tine daca vrei il chem pe tata sa se ea in gura cu tine si crede-ma daca tear intalni tiai dori sa nu te fi nnascut

| 911targa a răspuns:

Pana la urma ce naiba vrei sa stii? Toate serverele Sims au fost inchise de EA, dar ce intrebare e asta?