| mardeamor a întrebat:

Vreau sa ma angajez, am 18 ani sunt din bucuresti zona salajan si am inteles ca pot sa imi gasesc si pe net dar unde sa caut sa gasesc undeva aproape de mine ma poate ajuta cineva? va rogsad

1 răspuns:
| Bebytza_5988 a răspuns:

Hey... Mai bine fa facultatea de drept smug Dupa esti avocat plin de bani laughing La 18 ani e prea devremewinking N'ai facut nicio facultate? Apucate laughing... Ca la 22 de ani incepi sa muncesti. Nu te accepta nimeni fara facultatea terminata laughing