| prizeFTW a întrebat:

Ce tigari sunt mai usoare, mai slabe? Vreau sa ma apuc de fumat nu am mai facut-o pana acum!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Dacă nu ai făcut-o până acum eu zic să nu o faci că vei regreta. Dacă tot te încăpăţânezi începe cu cele mentolate.

9 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Vei regreta intr-un final.
Eu te sfatuiesc sa nu te apuci.
E si pacat.

| LolaLollita a răspuns:

Daca vrei neaparat asta, desi nu vad rostul... Cele mentolate sunt mai slabe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau lasa, mai bine ramai nefumator, tigarile nu te fac cool, cum cred tinerii

| Hieer a răspuns:

Da dc vrei tu sa te apuci de frumat? Ca dupa sa te dai cu capu' de pereti si sa iti zici ca nu ai facut ce trebuia?

| MissVamp a răspuns:

Alea de hartie, sunt....beton :-P

| prizeFTW explică (pentru MissVamp):

Mai pissw pis.hu straight face Daca ai de gand sa lasi astfel de comentarii usa este numai a ta! Eu am bani de tigari si de poftele mele mai nu ca TINE care iei o coala de xerox din dulap, rupi iarba din boschetii din gradina mamei tale happy Le infashori si ii dai foc, tragi pe gat. straight face Nu exista gradina fara buruieniwinking

| MissVamp a răspuns (pentru prizeFTW):

Si nici padure fara uscaturi, eu,, nu fumez'', problema ta ce faci, sa fii sanatos...

| SmartLie a răspuns:

Alea din guma. nu cred ca ar trebui sa te apuci de fumat!

| CristiiYnk a răspuns:

Nu te apuca ca nu o sa fii deloc cool.winking
E la noi unu in scoala care pute a tigarii dar rau de tot si nu sta nimeni langa el...