| Alberto_8291 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vlog...ei bine imi trebuie un nume de utilizator pentru cont. Dati-mi si mie niste sugestii care sa contina numele:vlog sau vlogger.
Ex. BuddyVlogger sau ssmileyvlog
Cine ma va ajuta:vot+funda

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Tu te gandesti la nume de utilizator.
Ar fi bine sa te gandesti ce ne prezinti nu ce nume ai.

| sgeo23 a răspuns:

Asta este ultima ta problema, mai bine te gandesti cu ce ai veni nou fata de milioanele de persoane care fac deja vlog de ceva timp.Si uite un mic exemplu:apare Coca-Cola, dupa putin timp apare si Cuca-Cula, Super-Cola, American-Cola...la fel faci si tu cu nickname-ul tau.Fii original renunta dracu la cuvantul "vlog" si baga spre exemplu:CautatoruldeIluzii, un nume care sa dea un anumit grad de mister.

| alessiarusumocanu a răspuns:

Dac prietenii te alinta intr-un fel pozi pune acel alint + vlogs