| Mariiiiaa a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa scriu o carte despre viata mea personala si anume prima poveste dedragoste. Ma puteti ajuta cu un titlu adecvat cartii? Sa nu fie ceva gen : poveste de dragoste, prima iubire etc. As dori ceva abstract si fara sens, neinteles. Funda celui mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| AnonimulxD112 a răspuns:

O atingere subtila.
rolling on the floor) E bun?smug

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta idee...as putea sa aflu cati ani ai?

"Prima iluzie", "Sarutul imaginatiei", "Doar o poveste".

Stiu, sunt criminale raspunsurile mele, de obicei sunt cretin dar cred ca azi exagerezlaughing

| DianaDiaa a răspuns:

Ganduri,vise si dorinte

| Oviiyy a răspuns:

Eu scriu articole pe site-urile mele, unul d fotografie si unul cu educatia oamenilor sa mancam mai bine. imahara.ro si uleimasline.info
eu zic sa incepi intai sa scrii ceva articole sa vezi ce inseamna sa scrii, putem colabora, mi-ar fi de ajutor, pentru ca stii ce se, din cauza ca nu ai experienta in cateva pagini vei scrie totul, iar cartea va fi de 5-10 pagini. dezvolta-ti un vocabular destul de bun, apoi intra in foarte multe detalii, asta ca sa faci material, apoi alege-ti un nume de cod si cu titlul ne mai auzim. imi poti lasa comentariu pe uleimasline.info. arunca o privire acolo despre articolele scrise si apoi mai vb, in rest multa bafta iti doresc

| Mariiiiaa explică (pentru Oviiyy):

Mersi mult. la fel si pentru sfat. Poate vom colabora smug bafta multa si tie.

| Oviiyy a răspuns (pentru Mariiiiaa):

Este o parere maria, fa cum crezi tu ca este mai bine, te ajut cu ce pot si eu

| Oviiyy a răspuns:

Daca ai 15 ani cum am vazut ai nevoie de ajutor sa scrii cartea. eu am 31 si multa experienta cu femeile, deci te pot ajuta cu multe daca vrei