| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa ma dau cu spray de par.Dar nu stiu cum sa-mi fac.in ce directie.in ce parte a parului. Poze? sau pasi? Funda+vot
P.S. Fara Raspunsuri Stupide happy.

Răspuns Câştigător
| RubyDonnahue a răspuns:

Nu conteaza in ce directie important este sa fixezi sprayer-ul inspre par la 25 cm distanta si te dai pe tot parul... (un strat fin, nu prea mult)

3 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Aa nu am mentionat. Spray-ul colorat de par!

| RubyDonnahue a răspuns (pentru AnemonaP):

Daca este spray colorat iti alegi o suvita (doua trei, cate vrei)
si faci exact ca la un spray fixativ.

| NCL a răspuns:

Spray de par pentru fixare - pai iti aranjezi parul si apoi te dai cu spray la o distanta de 10 -15 cm sau daca nu poti pune pe alt cineva sa te dea. la fel procedezi daca este si cu sprayul pentru descalcire. nu conteaza in ce directie te dai sau in ce parte.