| IRedQuee a întrebat:

Am o problema, nu vreau sa aud comentarii stupide. vorbesc serios. de cateva zile ma mananca capul iar cand dau cu mana in cap cade multa matreata. cand am facut ultima data baie m`am dat cu un spray pentru descalcirea parului si de atunci nu stiu ce sa fac help dau fundapuppy dog eyes3

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Foloseste hs cel mai bun sampon dar vezi ca e o diferenta intre alea facute in strainatate si cele de la noi, in tara le baga un chimical care provoaca caderea parului si ralentizeaza cresterea iar la straini creste mai repede si nu profoaca caderea scalpului. Il folosesti cu moderatie odata la 3 zile.

| Xtadelo a răspuns:

De obicei spray-urile astea provoaca matreata. Foloseste un sompon antimatreata si nu mai folosi spray-uri pentru par!

| Gahbryella a răspuns:

Pai incearca sa te limpezesti cu otet...o sa ai parul mai moale si o sa si scapi de mancarimi si matreata... sper sa.ti fie de foloshappy