| anonim_4396 a întrebat:

... vreau sa ma descriu. Dar nu stiu cu ce sa incep ( ce imi place, ce urasc, sau?

1 răspuns:
| LaDyChoC0LaT a răspuns:

Ideal ar fi să începi cu ceea ce îţi place, pentru a vedea prima dată dacă aveţi sau nu lucruri în comun, iar mai apoi abia să discutaţi despre lucrurile care nu vă plac. Părerea mea. Pentru a afla cât mai multe ar trebui să o luaţi uşor. Pentru că dacă începeţi cu lucrurile bune, chiar dacă vor exista şi neplăceri, pot fi estompate de cele bune. Sper că te'am ajutat. Pupici :*