| Tpumember90 a întrebat:

Hey ma poate ajuta cineva cu un sfat? am inceput sa ma urasc! pur si simplu din orice fac si nu-mi convine plang daca imi zice un prieten sau prietena : Du-te ma de aici pe un ton... mai ridicat incep sa plang ma simt intr-un fel... nici nu stiu sa descriu acel sentiment da funda promit la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Vanity a răspuns:

Inseamna ca " suferi" de sensibilitate si de lipsa de incredere. Stiu cum te simti, dar unica persoana care te poate schimba esti TU, nu te astepta ca gata, de maine nu o sa mai pun nimic la suflet, trebuie sa stii ca treptat vei invata sa te controlezi, sa nu mai pui la suflet orice prostie. Bunica mea zice mereu : daca esti nesimtit, traiesti mai mult. De aceea te sfatuiesc sa te gandesti mai bine inainte sa suferi degeaba, viata e mult mai grea decat atat. Succes! ( daca mai ai nevoie de vreun sfat, indrazneste sa ma intrebilaughing )

2 răspunsuri:
| Andukx a răspuns:

Intr`un timp mi s`a intamplat si mie. Nu trebuie sa bagi in seama toate comentariile la adresa ta. Invata sa zambesti, sa razi, pentru ca doar o viata ai si nu merita sa o pierzi plangand! Baftakiss

| Andukx a răspuns:

Intr`un timp mi s`a intamplat si mie. Nu trebuie sa bagi in seama toate comentariile la adresa ta. Invata sa zambesti, sa razi, pentru ca doar o viata ai si nu merita sa o pierzi plangand! kiss