| Cherry a întrebat:

Vreau sa ma despart de pr meu, dar oare sa ma simt vinovata? Dar dc daca nu il mai iubesc si m-am indragostit alceva? dc sa stau din mila cu el.ajutati-ma...am 18 ani

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ca o sa simti o remuscare dar pe moment, daca nu il mai iubesti atunci spune i in fata asta

| Lullabies a răspuns:

Nu trebuie sa amani lucrurile astea, deoarece va fi mai rau. Asa am patit. Eu l-am sunat intr-o seara si i-am spus ca nu se mai poate continua asa deoarece in viata mea merg toate din ce in ce mai prost si nu mai sunt in stare sa fac fata relatiei cu el.

| keytleen a răspuns:

O sa te simti ciudat cand i zici dar mai bine i zici odata decat sa-l faci sa sufere tot mai mult, trage aer tare in piep si spune-i ca tu nu mai simti nimic pentru el iar el o sa inteleaga daca e de treaba.