| kidutza a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu ceva...Stau cu un baiat de vreo 2 saptamani si el ma iubeste foarte mult insa eu nu tin la elsadm-am indragostit de amicul lui foarte mult chiar vorbesc cu el pe mess si tinem unu la celalalt cand ma sarutam cu prietenu meu el ma tinea de mana fara sa vada tin mai mult la amicu lui decat la el si nu sti cum sa ma despart de el pentru ca de cat ori ne certam zice ca se omoara si mi-e frica dar eu nu sunt fericita cu el deloc imi doresc alceva mi-e mila de el dar nu vreau sa mai stau cu el... ce pot face?sad. Pentru ca amicu lui ma iubeste si eu il iubesc si as vrea sa stau cu el.

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Spune-i ca numai simti nimic pentru el si sa nu incerce sa te ameninte pentru ca nu o sa reuseasca si nu poate sa te oblige sa faci ceva ce nu iti doresti ceva ce te face nefericita. apoi dupa cateva sap bagate cu pr luihappy si expliccati aman2 ca va iubiti si asa e viata.

5 răspunsuri:
| ISaidHelloToMe a răspuns:

Vorba lui @Cretaker, din tot ce am citit din intrebarea ta, am inteles ca e o telenovela de prost- gust.

| bteodor a răspuns:

Nu inteleg ceva daca nu simti nimic pentru acel baiat de ce ai mai inceput o relatie cu el?

| BbyMic a răspuns:

Buna,am si eu o problema.Stau cu un baiat pe care il iubesc foarte mult si stiu ca si el tine la mine doar ca nu prea imi demonstreaza asa cum as vrea eu si ne certam mai mereu in plus sta si mai departe de mine si nu stiu cum sa-l fac sa ne vedem mai des el mai si munceste doar ca mi s-a luat sa ma cert cu el din prosti si sa ma vad rar cu el stiu ca tine la mine.cum as putea sa-l apropri mai mult de mine.multumesc anticipat:da parca il iubeai nu?laughing

| RapperuL_7603 a răspuns:

Asa zic unii baieti ca se omoara nu stiu ce rolling eyes. nu este nimic adevarat, asa iti zice sa iti fie teama sa te desp de el, dai papucii direct parerea mea.

| DulcheLollypop a răspuns:

Sa stai de vb cu el...si vz ce rezolvatitongue:*