| Face2face a întrebat:

Imi place un baiat dar are prietena si chiar se iubesc, dar tot astept poate se intampla ceva si se despart, Poate ca sunt egoista dar... Deci intrebarea mea este cam cat tine o relatie intre doi adolescenti de 15 ani? Vreau mai bine sa astept decat sa ma simt vinovata pe urma si sa ii despart eu. Pup.

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Mmm. Eu as zice ca esthi un pic egoista.Mai bine nu te baga in relatzia lor deoarece cum ai mentzionat mai tirziu sa nu te simti vinovata pentru acest fapt. O relatzie dintre doi adolescetzi de 15 ani poate sa tina kitziva ani sau kiteva luni.Aceasta depinde doar de sintimentele lor. Mai bine kautatzi al baiat deoarece pe acest pamint sunt ft multi. Orikum sfatul meu este sa astheptzi putin Nu sthii niciodata cetzi rezerva viitorul... Succes Fii fericita! Sa ai o zi frumoasa. big grin

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu ti se pare ca esti putin obsedata de el? De ce nu ii vezi pe ceilalti baieti din jurul tau? Nu cred ca esti urata si nici proasta. O relatie poate dura 1 saptamana sau toata viata.Asta e strict o problema de cuplu.Nu te incapatana sa iti demonstrezi tie ca poti sta cu el.Si daca se va desparti cu el, o va regreta sau te va compara mereu cu ea. Ti-ar conveni sa fii roata de rezerva? Daca zici ca se iubesc, lasa-i sa-si traiasca iubirea

| cornel a răspuns:

Daca ai fi in locul acelei fete, cum te-ai simti?happy

| cornel a răspuns:

De ce nu spui si o rugaciune seara ca sa se desparta?

| cornel a răspuns:

Mai bine lasa-i in pacehappy. isi vad de viata lor.gaseste-ti si tu altulhappy

pa-pa

| 009 a răspuns:

Sincer nu prea mult(esti adolescent vrei distractie un o relatie serioasa, doar nu o sa se casatoreascalaughing)daca tin unul la altul s-ar putea sa dureze(iar pentru tine orce zi pare un an, nu-i asa?)pe bune, gasesteti altul

Bafta!

| 16.laura.16 a răspuns:

Intrebarea ta e putin stupida. O relatie poate tine de la o saptamana la o viata. Doar de ei depinde! Tu nu ti conditiona viata dupa durata relatiei lor!

| anytha13 a răspuns:

Cam asa am patit si eu.doar ca era alta poveste era cu fata aia doar sa ma faca geloasa!hee hee Ptr ca eu nu acc sa fiu cu el chiar daca il iubeam big grin

Ghici ce am facut!laughingPoate ma crezi nebuna!
Cum a zis Cornel o rugaciune e bine venita!big grin
In fiecare seara ma rugam sa se intoarca la mine! In 2 saptamani s-a intors la mine!batting eyelashes
Si acum e fooarte bine!big grin

Solutia-Rgaciunea!hee hee
Sper sa tina si la tine!:-p

| daddu a răspuns:

Io zic sa iti iei gandu de la baiatu ala.Macar ai gandit putin si nu te-ai bagat peste ei.Cum zicea cineva. flacai sunt destui gasesti tu pe altcineva.

| Koody5 a răspuns:

Pai: 1. tu vrei sa ii desparti; 2.il iubesti chiar daca are prietena si 3. le doresti raul...asta e ceea ce inteleg eu. Lasa-i in pacewinking. Gaseste pe altcineva sau asteaptawinking! Mai bine este sa-ti "astepti randul" decat sa faci pe cineva nefericit. Crede-mawinking! Pupici! fundita?smug

| BEBE_6063 a răspuns:

Ce pretentii poti avea de la un baiat care se desparte de o fata, sa stii ca o sa va potriviti, mai ales la caracterul pe care-l ai, cum treci strada si dai coltu' o sa gasesti si pentru tine un flacau, lasa lumea sa se iubeasca