| cristiana101 a întrebat:

Vreau sa ma duc la X Factor in public si pe site`ul lor nu scrie nimic de platit. voi stiti ceva daca costa? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Psihom a răspuns:

Totul e gratis.E o emisiune cam ca toate celelalte din acest domeniu care are ca obiectiv promovarea talentelor. Daca ar fi fost o taxa de inscriere nu ar fi fost foarte multi participanti.Antena1 va da 200.000 Euro ca premiu pe cand ei vor scoate 1.000.000 de Euro pe putin din publicitate.