| Unknow9990 a întrebat:

Un program online de facut un "site" dar in afara de "yolasite.com" pentru ca vreau sa-l public si nu merge sa pun direct numele care vreau de ex: www.tehnlogogica.com ( e doar un exemplu ) trebuie sa pun cu "yolasite" la sfarsit : www.tehnologica.com/yolasite, vreau alt program online de facut pagini la fel de simplu ca pe YolaSite sau daca stiti cum sa rezolv... dar stiu ca trebuie platit ca sa numai fie asa...

FundaVOT. Am nevoie in 30 de min!

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Toti constructorii iti ofera posibilitatea de a-ti creea site-ul pe un subdomeniu. Daca tu vrei sa ai propriul domeniu, gen nume.com atunci trebuie atasat subdomeniului.
Acest lucru este gratuit doar cu www.ucoz.ro - la ceilalti optiunea asta e cu plata.