| IAmAndreas a întrebat:

Vreau să mă înscriu la scoala postliceala FEG din Iași, la specializarea funcționar bancar. Știe cineva din ce se da examenul de admitere? Pe site se precizează doar că la specializarea asistent medical generalist, examenul este de tip grilă, din anatomie... Merită? Sau la ce facultate pot intra (din Iași va rog) cu media mică la bac? Sunt total derutat, anxios, nehotărât, poate speriat și neașteptat de dezamăgit de "performanțele " făcute la bac...

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Poate te ajuta asta: https://www.feg.ro/ro/scoala_postliceala_feg_iasi/faq/
Vezi ca au optiunea de a suna (direct din site). Dar nu azi, duminica.