| Creatsa1 a întrebat:

Vreau sa ma mut la alt profil si la alt liceu stiti ceva trebuie sa da-u diferente eu sunt la uman si vreau la real.Multumesc:*!

4 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Si eu am vrut sa ma mut la alt liceu, dar mi s`a zis ca nu pot. Dar ar fi trebuit sa te informezi din timp, nu acumbatting eyelashes. Ca acum nu cred ca sunt mari sanse de reusita.

| AFR81 a răspuns:

La cum scrii nu se vede ca esti la uman si apropo, nu cred ca ai vreo sansa sa iei diferentele.

| Mariiiiiiia a răspuns:

Da poti sa te muti.Vei da niste diferente si atat! Daca esti in clasa 9a poti sa te muti doar dupa sem al 2-lea si la fel vei da diferente. Sper ca te-am ajutat:*

| Creatsa1 explică:

Multumesc:*! Dar diferentele sunt ca niste tezethinking