| MariaElena561 a întrebat:

Vreau sa ma omor, nu-mi mai place viața asta, nopțile plâng, ziua zambesc fals. Asta doar din cauza unui băiat. E ceva normal?
Nu mai suport.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu o vei face. Baieti de fraierit sunt destui pe lumea asta.

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu te mai gandi la acest lucru daca vrei sa vorbim despre problema ta vorbim in privat

| FilipSorin a răspuns:

Nu te omora te rog, nu merita sa plangi pentru un băiat, cerei Lui Dumnezeu sa te ajute iar El te va ajuta.

| Mynameis93 a răspuns:

Dacă ai nevoie să vorbești cu cineva, te rog să-mi scrii. Am trecut și eu prin ceea ce treci tu acum, important este să ai oamenii potriviți lângă tine.

| RosaliaOriginala a răspuns:

Omoara te, cuii naiba ii pasa

| adorbanii a răspuns:

Nu te sinucide din cauza unui băiat, băieții nu merită atât de multă atenție

| DenisaDeny2008 a răspuns:

Astea sunt niște momente din viata oricărei fete, (nu știu situația ta) dar dacă v-ati despărțit gândește-te ca nu a fost potrivit pentru tine, dacă îți place de el și el nu te place gândește-te ca poate o sa te placa într o zi, dacă nu, nu e băiatul potrivit

| Azakel a răspuns:

E normal fata. Dar o sa treaca. Vei vedea. Rabdare? viata este asa cum ti-o faci.