| Sissy24032 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc cu l'oreal fara amoniac(saten 400, daca conteaza). intrebarea mea este. dureaza 28 de samponari si dupa incepe sa se decoloreze sau se decoloreaza in timpul celor 28 de samponari?

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Orice vopsea de par incepesa se curete de la prima spalare insa mai greu la inceput. Nu conteaza numarul de samponari, acela fiind un numar relativ. Conteaza firul de par, apa, samponul, toxicitatea aerului, radiatia soarelui etc... Vopseste-te cu ce crezi de cuviinta, marca e doar un nume, iar reclama este spiritul comertului. Bafta.