| Modx a întrebat:

Vreau sa merg la facultate in unul dintre cele doua orase Timisoara sau Cluj deoarece acolo am unde sa stau. Ce ziceti sa aleg Timisoara sau Cluj care oras e mai frumos? Voi ce ati alegE?

Răspuns Câştigător
| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Eu as alege Cluj, fiindca acolo e mai frumos, cu mai multa cultura si poti sa vizitezi si Salina cand ai timp! Funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase amândouă. Doar că la Cluj o să ai ocazia să faci bilingv probabil. Vei cunoaşte maghiara mai bine ca româna după ce termini.

| Cosmiinna a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica, ce vrei sa spui?laughing eu sunt clujeanca si nu stiu un gram de maghiara, nu conteaza daca vi la cluj, asta nu inseamna ca vai vei sti maghiara oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmiinna):

Am zis " probabil ". Asta reiese din ce vedem noi la televizor; că în Cluj şi Târgu-Mureş se vorbeşte şi în maghiară şi în română. N-am zis-o ca să jignesc sau să fac mişto. happy

| Cosmiinna a răspuns (pentru anonim_4396):

Pâi da dar nu vreau să aud de unguri că oricum nu-i suport happy deci mai bine să nu ştie maghiară rolling on the floor