| jonydd a întrebat:

Vreau sa merg la o sala dar mi-e rusine sa ma duc ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie rusine, sunt destui firavi la sala, NIMENI nu s-a nascut masiv

| lexie14 a răspuns:

De ce ti-ar fi rusine sa faci sport? dai dovada de mult respect pentru propriul corp si propria sanatate.lasa-i pe toti invidiosii si pe cei "inzestrati"cu un corp perfect.ai vointa, vrei sa faci sport...e tot ceea ce conteaza.capul sus si fa sport! bafta!happy