| popescu_9120 a întrebat:

Vreau sa-mi comand niste conversi de pe tenesi.ro ce parere aveti de acel site? a comandat cineva? am dat un mic search pe google si parerile au fost jumate jumate thinking ma gandeam sa comand prin fan courier ca sa nu imi iau teapa.dar daca imi comand prin fan courier pot sai vad inainte sa-i platesc? sau cum se procedeaza cu fan courieru ca asta nu prea am inteles ofer funda MULTUMESC

1 răspuns:
| blee a răspuns:

Sa nu iti comanzi! am o prietena care si-a luat si dupa ce ca au venit si alta culoare nici macar nu erau originali!