| mikutsa a întrebat:

Vreau sa`mi cumpar role dar nu ma pricep deloc imi puteti spune ce sa`mi cumpar?

3 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te hotarasti de care. Si te sfatuiesc sa nu iti cumperi din supermarketuri sau din piata, din alea no name. Mai bine ia-ti ceva calumea, care stii ca nu o sa se rupa cand ti-e lumea mai draga.
Exista mai multe tipuri: de viteza, fitness si agressive.
Cel mai bine cumpara-ti de la un magazin sport de la tine din oras, sau comanda pe net, daca nu sunt magazine pe unde stai tu. Uite un site: insportline.ro
Intereseaza-te intai de tipurile de role si hotaraste-te de care vrei.
Cele de fitness sunt pentru plimbare, pur si simplu, fara sa poti face scheme si altele pe ele, cele agressive sunt numai pentru scheme si sarituri, iar cele de viteza, dupa cum le spune si numele, pentru viteza, daca vrei sa te plimbi repede si pe distante mai lungi. Tu alegiwinking.

| UninspiredName a răspuns:

Pai intreaba si u vanzatoarea, oricum sa iti iei role cu roti de silicon ca alea sunt bune, cel mai bine ar fi sa rogi un baiat care se pricepe sa vina cu tine sa te ajute. e si un mod de flirttongue

| Zuzy a răspuns:

De la Rco!
Sincer straight face inainte imi luam de la first bike dar s. a desfiintat acum am trecut la rco. sunt bunewinking si patine artistice am de la rcowinkinglove struck