| yonuTTuu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon nou si nu stiu care telefon e mai bun. Nokia as ha 300 sau Huawei sonic? va rog raspudetimi! funda!

1 răspuns:
| Simooxd a răspuns:

Heii.Huawei Sonic arata mai frumos decat Nokia.dar Nokia e Nokia.bateria tine mai mult si este mai bun in multe puncte de vedere.depinde daca vrei un telefon cu Android atunci alege Huawei sau vrei Nokia, care ramane o firma de telefoane foarte buna.eu una optez spre Nokia dar este alegerea ta.Eu mi-am cumparat Lg Optimus One si atunci eram intre acesta si un Nokia si din unele puncte de vedere regret ca am ales Optimus pentru ca bateria tine foarte putin si nu are blitz dar din alte puncte este un telefon bun! asa si Huawei cred ca este bun, desi nu este o firma atat de cunoscuta ca si Nokia.Este alegerea ta, succes!