| DanutzZz1996 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon si am gasit 2, alcatel ot 908 si huawei sonic dar nu stiu care e mai bun va rog sa imi spuneti care este mai bun si aici ma refer si la calitatea sunetului si aplicatii.

Răspuns Câştigător
| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Stiu k e cam tarziu pentru un raspuns dar eu am Alcatel ot 908 si sunt ft multumit de el, am auzit ca Huawei sonic incepe sa faca figuri dupa un timp asa ca recomand ot 908.

1 răspuns:
| andrei1121 a răspuns:

User in greva (numi comvine sa va dau raspunsuri si eu sa nu primesc)