| Aly359 a întrebat:

Vreau sa-mi explicati si mie cum sa-mi fac unghii patrate dar acasa :*:X

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ti le lasi sa creasca un pic. Le pilesti bine pe margine(pana aceasta devine dreapta). Apoi rogi pe cineva (la drepta sigur nu vei putae sa le tai bine) sa ti le taie drepte, astfel incat unghia sa semene cu un patrat.:*

| Shuellen a răspuns:

Le lasi sa creasca, le tai cu unghiera sau foarfecuta dimensiunile care le vrei, le pilesti colturile, le faci cu lac alb si cu lac(optional-manichiura frantuzeasca)

| CoCaCoLa a răspuns:

Simplu
cand iti tai unghiile cu unghiera le tai drept nu le faci rotunde le faci mai patratoase
si eu tot asa le fachappy

| Camelia_4811 a răspuns:

Le lasi sa creasca si apoi le tai cu unghiera drepte.( nu mai tai colturile).

| Fifi a răspuns:

Le pilesti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e simplu ii spui lu barbactu sa iti dea voie sa le bagi la el in cur si se patratesc imediat

| raul_4090 a răspuns:

Cumparati semne pentru ungi din alea