| teiuby0 a întrebat:

Cum va faceti modele pe unghii acasa. vreau sa-mi explicati cateva modele :d

Răspuns Câştigător
| DeDeutSsSa a răspuns:

Pai poti pune o cana cu apa, apoi in apa sa pui lacuri colorate. iti bagi degetele in cana, dar ai grija sa nu iti ajunga lacul pe degete, asa iti vor iesi modele faine colorate.
Sau iti poti face tu cu scobitoarea, iti dai un strat de lac pe unghie, apoi cu alta culoare faci un punct undeja in coltul unghii, iar apoi iei o scobitoare si iti faci ce model veri tuwinking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| teiuby0 explică (pentru anonim_4396):

Da.

| xbeib a răspuns (pentru teiuby0):

Ivancea2. Nu te mai baga tu da-te dracu. Fiecare posteaza unde vrea. deja m-am saturat sa te bagi peste tot, get a lifewinking. Si pentru intrebare..care stie. spuneti-mi si mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? sora mea este manichiurista, poate te ajut

| teiuby0 explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru teiuby0):

Alin_2425, te astept sa vorbim