| lil_2808 a întrebat:

Vreau sa`mi fac poze mai artistice... mai interesante. mai captivantebig grin ceva idei!? dau funda:*

2 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Daca ai perete alb in camera s-au daca nu ai pune un cearsaf unde crezi tu ca sta mai bine fa intuneric in camera trage jaluzelele totlaughing)si aprinde o veoza nu o indrepta prea tare spre tine!

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Incearca sa pui telefonul/aparatul de fotografiat pe jos si sa fie un asfalt cu pietre si eventual sa ai si niste tenisi, pozele se vad super frumos. Poti incerca sa faci pe un perete gol (fara mobila) sa te imbarci elegant si sa faci poze doar la picioare, la fel se vad super. Ai putea pur si simplu sa te fotografiezi cu un fundal deosebit(marea, muntele...). Sper ca te-am ajutat!