| Crisstynutza a întrebat:

Vreau sa-mi fac si eu un tatuaj pe sold sar am auzit ca acolo doare cel mai rau ce sa fac daca doare chiar asa de rau sa-mi fac pe picior? Si ce ziceti sa-mi fac, vreau ceva micut daca se poate un semn chinezesc fiindca si eu si sora mea si o prietena vrem sa ne facem acelasi lucru si sa aiba o semnificatie, cum ar fi in chineza prieteniebig grin.Va rog ajutati-ma cu cat mai multe ideei:X.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| DevilLife a răspuns:

Cel mai tare doare atunci cand iti face tatuajul in locuri unde pielea e peste os, gen coloana.idei...hmmm habar nu am.depinde cat de stransa e prietenia voastra.importanta e sa va ganditi la ceva care sa nu aiba o legatura stricta cu voi3 pentru ca niciodata nu stii ce se intampla si nu cred ca ai vrea sa regreti ca ai facut tatuajul...incercati mai degraba un cuvant care sa va descrie pe voi, o caracteristica prezenta la toate 3, ceva ca freedom, believe, trust etc. scris intr-un anume fel.

3 răspunsuri:
| Stein a răspuns:

Cel mai dureros loc e pe fundlaughinginsa nu cred ca intentionezi sa iti faci un tatuaj acolo

| HeadUpAndSmile a răspuns:

Pai...eu nu as face asa ceva(aduka un tatuaj)dar te sfatuiesc sa faci unul aproape de glezna si ma gandeam la un fluturas...

| cheche a răspuns:

Pai hotarati-va voi singure c vreti sa va faceti. poate sti si u cum e vorba aia:sufera baba la frumesete!