| Simi_6065 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog, dar nu stiu despre ce sa fie sad. Niste idei va rog?

2 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Pai despre cum ti-ai petrecut tu vacanta,despre artistul sau trupa ta preferata, actorul tau preferat, despre tine si persoana ta...etc...

| Cecex3 a răspuns:

Despre lucrurile care te pasioneaza [vedete, muzica, filme, fotografie, moda etc] sau pur si simplu despre personalitatea ta. Deasemenea, poti scrie pe blog ca intr-un jurnal [draga jurnalule.]. O idee ar mai fi sa scrii ce ai facut intr-o anumita zi, eu de exemplu mai puneam si niste versuri de la melodiile care imi plac.