| roox a întrebat:

Vreau să'mi fac un oracol... da' la panaramă... intitulat gen"Oracolul copiilor din Ferentari"
Vreau să ştiu ce întrebări pot pune?hee hee

Răspuns Câştigător
| Annia_1319 a răspuns:

Am avut si eu oracolhappy si am pus niste intrebari stupidelaughing adica cele care au farmec...de ex: Esti otv'ist sau otv'ista? Esti dependent/a de hi5? Ce culoare are lumea ta? Vei supravietui la invazia extraterestrilor? Chestii de genu' astawinking. Mult succes happy Sa ai cat mai multe persoane scrise in oracolkiss

3 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Esti din Ferentari? Me 2! \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce apa fierbe cand e pusa la foc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sie e am un oracol si am sris niste intrebari de genul acesta cati ani ai?, ati plac frutele?, iti place moda? ce suc ati place?, ce mail aveti? antrebari de genul asta si pe ultima pag. scrii ati completat an jurnalul roxandrei